I LOVE YOU MORE THAN I CAN EVER SCREAM

HC Košice - HC Slovan Bratislava 17.2.2012

17. února 2012 v 23:16 | Laruš |  Hokej
Šláger kola !! Košice vs. Blaváci čudáci :DDDDD ... najkrajší zápas :) vyhrali sme 3:1 ^^ ale bol to určite veľmi náročný a vyrovnaný zápas... inak Steelka bola vypredaná (8347 divákov vraj) ^^
A Saša sa krásne držal, škoda že mu to nevyšlo :/

článok TU !!

Prvá tretina bola COOOOOOOOOL !!! lolol :D Pupušík dal gól a Michel mu nahrával :) a potom celá Aréna kričala "Dušan Pašek, Dušan Pašek, Dušan Pašek" ... a potom bola jedna úžasná bitka O___O Novák (KE) vs. Harley (BA) ... viac si prečítate + fotky TU ... a ako potom všetci ŠK SLOVAN, S******Á BRATISLAVA !! .. a Novák sa nevie biť, prehral :( a obidvoch vylúčili na 5+10+20 minút :DDD -v podstate do konca zápasu .. takže po prvej bolo 1:0 pre našich.
V druhej vylúčili blaváckeho Šatana :DD .. vyslúžil si naše košické HOVEDO !! ... inak nič zvláštne, bum sem-bum tam, konečný nezmenený
Tretia tretina bola najzaujímavejšia.. Blaváci (tie svine hnusné) dali gól... ako nič by sa nedialo, lenže hráč bol v bránkovisku !! A TO NEPLATÍ !! ... proti pravidlám O___O ...Steel Aréna pískala, hádzala fľašem nadávala na rozhodcov .. jasné, určite ich nikto nepodplácal -.-" .... no to je jedno, Saša mohol mať čisté, keby neuznali ... Ale hneď nato dal gól náš Vlado,.... a hneď za ním Michel

Inak zo zaujímavostí až také nič extra, Libiho Hudáčka (Julkovho brata) som už spomínala TU ...

Ale zistila som, že Vlado Dravecký sa vraj občas zastaví u mamy v príci :D .. bolo to nejak takto:
mama: počuj, Dravecký je dobrý?
ja: prečo?
mama: lebo občas chodí do ______ (meno firmy neuvedené zámerne)
ja: hej hej dobrý, zoženieš podpis?

A len také na zamyslenie ... Miro Šatan (BA) hral v NHL (len pre blbcov, zámorská hokejová liga) ... tam nepoužívajú dľžne a mäkčene/háčky a čárky ... takže si viete predstaviť meno na drese ... SATAN :D ... ako povedal v jednom rozhovore: "keď niektorí hráči uvideli meno na drese, najprv sa zľakli,..."