I LOVE YOU MORE THAN I CAN EVER SCREAM

HC Košice - MsHK DoxxBet Žilina 20.12.2011

20. prosince 2011 v 21:05 | Laruš |  Hokej
Takže, no a dnes bol zápas medzi HC KOŠICE - MsHK DoxxBet Žilina (nikdy ma neprestane baviť to DoxxBet XDDDD) ... vyhrali sme 6:1 ^^ ... ale keby naši viac strážili bránu, mohol mať Saša na konte nulu :/

článok TU !

góly našich:
Marcel Baláž

prišla som až na nejakú 5. minútu, a keďže Peťo dal gól asi tak v 20 sekunde, nevidela som ho :( .. v prvej tretine hrali ako bez života, nevyužívali šance, takmer nehrali, ešte že Saša chytal poriadne .. potom v ďalších tretinách sa rozhýbali .. v 3. tretine bol menší súboj medzi našim (sorry nezachytila som meno) a žilinským Konstantinom Mikhailovom. Obaja si išli odsedieť po 2 minúty :) ..

a s vyššie spomenutým hráčom súvisí aj to, čo píšem teraz XDDD ..
*vylúčili ho a povedali meno*
ja: oci to čo je za meno? O__O
oco: ukrajinec
ja: *hnusný tón* svíííňaa!! xDDD

Potom mal jeden žilinčan nájazd na našu bránku,... strelil, netrafil, .. neviem či nepozeral, ale tresol sa hlavou rovno do mantinelu !! xDDD .. a dzíííg na zem !! .. bazmeg ja som sa začala smiať XDD

Inak vedeli ste, že môj oco chodil s otcom Samuela Mlynaroviča (spomenutý vyššie) do školy? .. Nie? ... Ani ja som to nevedela xDD .. a oco s pokojným hlasom dodal .. popradčan XDD

No a posledný postreh je z hľadiska, .. xDD sedel vedľa mňa taký jemne pripitý pánko, mohol mať asi okolo 30 bazmeg !! xDD .. cíí on vyskočil že góóól !! .. a my máme v Steelke také sedadlá čo sa sami zdvihnú keď sa postavíte .. no a to jeho sa zdvihlo !!! .. a on sa potom celou silou hodil na sedadlo ... xDDD .. a zryl sa na zem !!! XDDD .. ja som sa tam začala smiať na celý sektor !! xDD .. a nebola som sama xDD smiala sa polovica sektoru XDD ...
A potom ten istý pánko vysypal na rad pod nami popcorn xDD .. ľutujem paní upratovačky (a pozdravujem ;DDDD) .. akože ale pohodéé xDDD ..

No a nakoniec, len tak pre informáciu, Žigo (HK 36 Skalica) - HK Nitra = 4:5 po predĺžení .. x) .. Žigo prehral !! Žigo !! XDDDDDDD

a momentálny stav v tabuľke (k 20.12.2011)