I LOVE YOU MORE THAN I CAN EVER SCREAM

HC Košice - MHC Mountfield Martin 30.12.2011

30. prosince 2011 v 23:44 | Laruš |  Hokej
No, dnes bol zas zápas HC Košice - MHC Mountfield Martin ... vyhrali sme 5:2 .. mm čakala som lepší zápas, ale no .. budiš, aspoň sme vyhrali .. ale ako povedal ten MILÝ pán pod nami, ..
MAJÚ TALENT, DOKÁŽU POSRAŤ AJ TO, ČO SA NEDÁ POSRAŤ
Ale vážne .. šťastie nás asi nemá moc v láske ... veď toľko príležitostí !! .. A netrafiť do prázdnej brány ! O__O ... To už je fakt dosť ... ale no, ... xDD snaha bola (niekedy) ^^

článok TU !

góly našich:
Tomáš Petruška
Miro Zálešák
Michel Miklík
Takže, prišla som zase na nejakú 5. minútu (omg z toho asi už bude zvyk xDD)... stav bol 0:0 .. a nevyzeralo to že by sa to malo nejak zmeniť .. a síce, Martin hral od začiatku lepšie, až využili to, že sme nedávali pozor a bolo 0:1 ... Krátko na to sme vyrovnali, 1:1. To bola prvá tretina.
V druhej tretine to nebolo nič moc, akurát sme zvýšili na 2:1.
Do polovice tretej tretiny to vyzeralo, akoby ani jeden z tímov už nemal silu hrať. Len také oťukávanie. V druhej polovici sme zvýšili na 3:1, no hneď nato sme inkasovali, 3:2 ... v posledných sekundách zápasu sme potom ešte pridali 2 góly, takže finálny stav je 5:2.

Inak sa počas zápasu nič také eXtra nedialo, akurát ma celý čas štval ten malý škriatok, čo sedel nado mnou -.-" .. eh nato, že mal možno 4 roky, dosť silno kopal do stoličky -.-" ... hajzlík malý (pozdravujem :33) ..

Okrem toho som svojmu obľúbenému hráčovi omylom vynadala, že je debil a lama :33 .. ups? .. prepáč Michel, stále si pre mňa najlepší ^^ .. ale no .. netrafil puk, mohol mať hetrik .. lama (sorry :33)

a také asi najlepšie, čo sa stalo, bolo, že vylúčili .. pozor .. trénera Martina!! xDD .. nevedela som že aj to sa môže xDDD proste poslali ho do šatne (vylúčenie do konca zápasu) za NEŠPORTOVÉ SPRÁVANIE !! xDDD .. a pri odchode mu všetci v Steelke pískali a hrala hádajte čo? .. Goodbye xP (video dole ^^)

No a ešte, Žigo (MHK 36 Skalica) dnes prehral s MsHK DoxxBett Žilinou .. 3:5 !! xDD .. tak mu treba xDD .. inak keď také niečo, keď spomeniem Žiga alebo Slovan (Bratislava), je to preto lebo som škodoradostná XDDD .. zlozvyk :33

a momentálny stav v tabuľke (k 30.12.2011)